Prezenty dla taty

- Trafione inspiracje prezentowe Dla taty - Zobacz!

Jaki prezent dla taty? Co kupić szefowi? - Sprawdź nasze inspiracje!

Co kupić tacie w prezencie na urodziny? Z pomocą naszej wyszukiwarki znajdziesz wspaniałe propozycje na prezent, iskrzące się oryginalnością, niebanalne, jednym słowem – super. To słowo świetnie pasuje zwłaszcza w sytuacji, kiedy masz Super Tatę: męskiego, troskliwego, znajdującego czas dla dziecka nawet wtedy, kiedy wraca zmęczony po ciężkim dniu pracy. Na widok córki lub syna natychmiast czuje przypływ...

Co kupić tacie w prezencie na urodziny? Z pomocą naszej wyszukiwarki znajdziesz wspaniałe propozycje na prezent, iskrzące się oryginalnością, niebanalne, jednym słowem – super. To słowo świetnie pasuje zwłaszcza w sytuacji, kiedy masz Super Tatę: męskiego, troskliwego, znajdującego czas dla dziecka nawet wtedy, kiedy wraca zmęczony po ciężkim dniu pracy. Na widok córki lub syna natychmiast czuje przypływ energii, zapomina o problemach i po prostu cieszy się, że znów może spędzać czas w gronie najbliższej rodziny. Dla mężczyzny, który jest wzorcowym ojcem, podpowiadamy przejrzeć pomysły na prezent elegancki. Jeżeli jest fanem technologii, z radością przyjmie praktyczny albo relaksujący gadżet. Elektronika kręci wielu facetów, podobnie jak sport. Twój tata ceni aktywny wypoczynek? W czasie wakacji czy po pracy nie lubi siedzieć bezczynnie? W naszym serwisie znajdziesz prezenty zarówno dla sportsmenów, jak i dla spokojnych domatorów. Urodziny dzielimy przeważnie na zwyczajne i nadzwyczajne. To drugie określenie dotyczy oczywiście okrągłych jubileuszy. Na 50 urodziny koniecznie trzeba podarować ekskluzywny prezent, co najmniej do 200 zł. Prezent dla Taty na 60 urodziny również powinien promienieć luksusem. Biżuteria, zegarek, upominki zdobione złotem… Albo cieszące się rosnącą popularnością niezapomniane przeżycia. Każdy miłośnik motoryzacji chciałby choć raz przejechać się lamborghini albo ferrari, wciskając na dodatek gaz do dechy. Każdy fan dużych dawek adrenaliny marzy o skoku ze spadochronem albo locie na motolotni. Podaruj emocje, które wprawią w stan euforii.

zobacz więcej »
Tata i prezenty

Pomysł na Prezent

Doprecyzuj pytanie

Dla kogo jest prezent?
Zainteresowanie
Jaka to okazja?
Kategoria produktowa
Osobowość
Rodzaj
Zakres cenowy
Nowe wyszukiwanie
Sortowanie:
Brak
Ilość prezentów:
20
Sortowanie:
Brak
Ilość prezentów:
20
Znajdź Prezenty według: Osobowości
Wyszukiwarka Prezentów

Prezentomat:

Co kupić na prezent » dla taty

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Losowy prezent

Prezent dla taty domatora

Jego ulubiona przestrzenią jest dom, nie przepada za wyjściami ani tłumami. Może lubić spotkania rodzinne, chętnie zajmuje się domowymi obowiązkami, sam naprawia, majsterkuje.  Wrażliwy na piękno  i ceniący spokój. Powiązane z nim typy: Kinomaniak, Maniak komputerowy, Mol książkowy, Smakosz, Tradycjonalista, Uduchowiony, Bob Budowniczy, Zakała rodziny, Majster-klepka, Amator kuchni, Telewidz, Ogrodnik, Meloman, Ciepłe kluski, Samotnik, Pomysłowy Dobromir, Pracuś, Ogrodnik, Mędrzec lub Super Tata. Prezent dla Domatora to  prezent, który urozmaici życie domowe jak muzyka, piękne przedmioty. Może to być także prezent  praktyczny. Oto nasze propozycje.

Kubek urodzinowy z Twoim rokiem urodzenia i imieniem 26,90 zł
Kubek urodzinowy z Twoim rokiem urodzenia i imieniem