Dzień Matki - 26.05

Prezenty na Dzień Matki

Co kupić na Dzień Matki? Kobieta, dzięki której żyjesz, która Cię wychowała zasługuje na wyjątkowy, oryginalny prezent. Kiedy zbliża się 26 maja, przywołaj w pamięci wszystkie najpiękniejsze i najważniejsze chwile. Dzieciństwo, nauka jazdy na rowerze, beztroskie wakacje... Gdziekolwiek je spędzaliście, nie narzekaliście na...

Co kupić na Dzień Matki? Kobieta, dzięki której żyjesz, która Cię wychowała zasługuje na wyjątkowy, oryginalny prezent. Kiedy zbliża się 26 maja, przywołaj w pamięci wszystkie najpiękniejsze i najważniejsze chwile. Dzieciństwo, nauka jazdy na rowerze, beztroskie wakacje… Gdziekolwiek je spędzaliście, nie narzekaliście na brak atrakcji. Jako dziecko ekscytowałaś/eś się każdym nowo odkrytym miejscem, bawiłaś/-eś się na miliard sposobów. Mama wspierała Twój rozwój psychiczny i fizyczny, motywowała, inspirowała, a kiedy trzeba – pocieszała, doradzała lub kiedy zachodziła taka potrzeba, krytykowała i pobudzała do zmian. Wsparcie w nauce i sprawach osobistych – za to też jesteśmy wdzięczni rodzicielce. Przypomnij sobie, jak bardzo się cieszyła, kiedy gratulowała Ci dobrej oceny z klasówki albo z odpowiedzi ustnej? Ile wyrozumiałości wykazywała, kiedy przytrafiła się najgorsza ocena. Reasumując – masz wiele powodów do tego, żeby podarować nietuzinkowy prezent do 100 zł. Wiele dobrych pomysłów znajduje się też na niejednym forum. Często w wyszukiwarkę internetową jest wpisywana również fraza „Prezent na Dzień Matki chomikuj”, więc również i w tym popularnym miejscu sieci rozejrzyj się za inspiracją. Jeśli dysponujesz większą kwotą – nie żałuj pieniędzy. Wybierz coś w przedziale cenowym od 50 do 100 zł. Możesz na przykład zafundować niesamowicie relaksujący masaż, który zlikwiduje stres, zregeneruje ciało, duszę i umysł, napełni siłą, a także po prostu będzie bardzo przyjemnym przeżyciem. Pomysł na prezent dla mamy powinna cechować kreatywność, oryginalność i zgodność z jej zainteresowaniami.

zobacz więcej »

Pomysł na Prezent

Jaka to okazja?

Doprecyzuj pytanie

Dla kogo jest prezent?
Zainteresowanie
Kategoria produktowa
Osobowość
Rodzaj
Zakres cenowy
Nowe wyszukiwanie
Sortowanie:
Brak
Ilość prezentów:
20
Sortowanie:
Brak
Ilość prezentów:
20
Znajdź Prezenty według: Osobowości
Wyszukiwarka Prezentów

Prezentomat:

Co kupić na prezent » Dzień Matki

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Losowy prezent

Dzień Matki - Pamiętaj! powiedzieć, jak bardzo jest dla Ciebie ważna i jak bardzo ją kochasz!

26 maja każdy z nas jedzie lub dzwoni do swojej Mamy, aby złożyć jej życzenia  z okazji Dnia Matki. Jest to święto, które przypomina o istotnej roli Mamy w życiu każdego z nas. Co na prezent dla Mamy – zastanawia się niejeden z nas. W iPrezenty.pl masz szeroki wybór propozycji. Przejdź do kategorii Dzień Matki - 26.05. Szukaj także pomysłów po osobowościach: Super Mama.

Plakat Filmowy "Man in Black" 99,99 zł
Plakat Filmowy "Man in Black"