I Komunia

Prezenty na I Komunię Św.

Ostatnimi czasy przyjęło się, że I Komunię Świętą trzeba zorganizować na bogato. Obiad na minimum kilkanaście osób podawany jest w wykwintnej restauracji, duża ilość dziewczynek pojawia się w kościele w pięknych sukniach z falbanami, a chłopcy w garniturach skrojonych przez znanych projektantów. Powoli zanika prawdziwe przesłanie tego ważnego dla naszej religii wydarzenia. Jeśli jednak...

Ostatnimi czasy przyjęło się, że I Komunię Świętą trzeba zorganizować na bogato. Obiad na minimum kilkanaście osób podawany jest w wykwintnej restauracji, duża ilość dziewczynek pojawia się w kościele w pięknych sukniach z falbanami, a chłopcy w garniturach skrojonych przez znanych projektantów. Powoli zanika prawdziwe przesłanie tego ważnego dla naszej religii wydarzenia. Jeśli jednak zdecydujecie się na Komunię na bogato sprawcie, aby w sercu Waszego dziecka mimo wszystko dominowała pokora. Poproście fryzjera , aby fryzura Waszej córki wyglądała szykownie, ale skromnie. Wybierając dla niej biżuterię, wybierzcie jedną z eleganckich, ale równie delikatnych kolekcji Apart. Poproście gości, aby prezenty komunijne wręczyli po, a nie przed obiadem.
Poszukując odpowiedniego prezentu dla dziecka z okazji I Komunii Świętej, rodzice i przyszli goście często wchodzą na fora i sięgają opinii osób, które już uporały się z tym problemem. Szczerze więc do tego zachęcamy. Postanowiliśmy sami także poddać Państwu kilka pomysłów na podarki komunijne 2014 roku. Nasze pomysły dotyczą upominków w różnych kategoriach cenowych, tak aby każdy mógł wybrać atrakcyjny prezent stosownie do zawartości jego portfela.
Prezent na komunię dla dziewczynki- Dziewięcioletnia dziewczynka uwielbia przebieranki, błyskotki, zabawy we fryzjera, wizażystkę. Ucieszą ją więc grawerowana bransoletka, zestaw koralików do samodzielnego wykonania biżuterii lub wizytę u stylisty.
Prezent na komunie dla chłopca- Chłopcy w tym wieku mają w sobie ogromne pokłady energii. Pozwólcie im je zatem rozładować na deskorolce, hulajnodze, gokartach czy lekcjach tenisa.
Zarówno dla dziewczynki jak i chłopca odpowiednim prezentem będą również książki (sieć Empik kataloguje książki według wieku i zainteresowań dzieci), foto-książki, bądź inne foto-prezenty.

zobacz więcej »

Pomysł na Prezent

Jaka to okazja?

Doprecyzuj pytanie

Dla kogo jest prezent?
Zainteresowanie
Kategoria produktowa
Osobowość
Rodzaj
Zakres cenowy
Nowe wyszukiwanie
Sortowanie:
Brak
Ilość prezentów:
20
Sortowanie:
Brak
Ilość prezentów:
20
Znajdź Prezenty według: Osobowości
Wyszukiwarka Prezentów

Prezentomat:

Co kupić na prezent » I Komunia Św.

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Losowy prezent

I Komunia Św.

I Komunia Święta to jeden z najważniejszych dni w życiu każdego dziecka. Podniosłość tego dnia podkreśla piękny strój, kwiaty, podziękowania i prezenty. W dniu tym dzieci otrzymują pamiątki religijne: pierwszą Biblię, srebrny lub złoty łańcuszek z krzyżykiem lub medalikiem, pamiątkowe albumy. Prezenty komunijne dla chłopca lub dziewczynki to przedmiot zainteresowania rodziców chrzestnych. Jaki prezent dla chrześniaka lub chrześnicy? Przejrzyj kategorie osobowościowe. Mamy prezenty dla dzieci o osobowości: żywe srebro, mała intelektualistka czy intelektualista, marzycielka i król wyobraźni.  Rodzice chrzestni często kupują także prezent Spersonalizowany, Duchowy lub Sentymentalny. Innych inspiracji szukaj na blogu Dzieciologia.pl: O czym marzą dzieci

Koń - szkatułka z koniem i podkową -na komunię , urodziny 442,80 zł
Koń - szkatułka z koniem i podkową -na komunię , urodziny