Prezenty dla mężczyzny

- Nieprzeciętne inspiracje prezentowe dla mężczyzny - Zobacz!

Jaki prezent dla mężczyzny? - Zainspiruj się!

Ponad 90 % prezentów dla mężczyzn wybierają kobiety. Zatem postarajmy się uwrażliwić Panie i wskazać jak powinny one wybierać męskie podarunki. Prezent dla niego powinien odwoływać się przede wszystkim do wagi jaką mężczyzna przywiązuje do prezentów. Jedni z nich są wobec podarunków kompletnie obojętni. Inni, przeciwnie, czują się urażeni jeśli ich nie dostają, jeszcze inni...

Ponad 90 % prezentów dla mężczyzn wybierają kobiety. Zatem postarajmy się uwrażliwić Panie i wskazać jak powinny one wybierać męskie podarunki. Prezent dla niego powinien odwoływać się przede wszystkim do wagi jaką mężczyzna przywiązuje do prezentów. Jedni z nich są wobec podarunków kompletnie obojętni. Inni, przeciwnie, czują się urażeni jeśli ich nie dostają, jeszcze inni nie potrafią wyrazić radości nawet jeśli dostaną prezent który w gruncie rzeczy bardzo im się podoba, bo okazanie entuzjazmu w ich odczuciu może być niemęskie. Nie warto się jednak zrażać. Zastanów się przez chwilę i odpowiedz sobie na pytanie jaki stosunek do prezentów ma twój mężczyzna? Czy lubi drogie gadżety, czy bardziej ucieszy go własnoręcznie przez Ciebie zrobiony prezent? A może zamiast fizycznego podarunku woli fizyczny kontakt?:) Albo też wiele więcej radości przysporzysz mu gdy pójdziesz z nim na trening lub potowarzyszysz przy naprawie samochodu?

Czego pragnie mężczyzna? Przedstawiciele płci brzydkiej – w odróżnieniu od kobiet – nie są tak tajemniczy i trudni do rozszyfrowania. Wiadomo, co kręci ich najbardziej. Motoryzacja, alkohol, elektronika, gadżety – to najpopularniejsze pomysły na prezent dla niego,. Bardzo chętnie przyjmą od Ciebie na imieniny, pod choinkę albo bez okazji coś z powyższych kategorii. Akcesoria do samochodu to przykład praktycznego podarunku, ale w głębi duszy niejeden facet marzy o tym, żeby ktoś zafundował mu niezapomniane przeżycie w postaci przejażdżki lamborghini, emocjonującej wyprawy na quadach albo kursu driftingu, na którym mógłby się wreszcie wyszaleć za kierownicą i nie przejmować wskaźnikiem prędkościomierza. Jeśli okazja jest nie byle jaka, możesz uszczęśliwić mężczyznę prezentem z adrenaliną. Na rocznicę ślubu porwie Ciebie – ukochaną żonę – jako pasażera i wspólnie będziecie się rozkoszować elektryzującą jazdą samochodem. Dla odmiany, na Boże Narodzenie podaruj książkę, butelkę dobrego alkoholu albo elegancki zegarek. Niech to będzie produkt z klasą. Warto dołożyć starań, żeby był oryginalny. Można np. podarować go z grawerem. Z okazji ślubu wybierz ekskluzywny prezent. Chcesz, żeby wzniósł faceta na wyżyny szczęścia? Wyobraź sobie, jak bardzo spodoba mu się lot samolotem wspólnie z małżonką. Kiedy powróci do przyziemnego życia, niejeden raz z uśmiechem spojrzy w niebo, wsiadając do samochodu… Natomiast na Walentynki Twoja druga połowa będzie bardzo wdzięczna za gadżet, dzięki któremu wasz związek stanie się jeszcze gorętszy. Czekolada do masażu ciała, masażysta USB – to jedne z wielu pomysłów idealnych z okazji święta miłości.

zobacz więcej »
Mężczyzna i prezenty

Pomysł na Prezent

Dla kogo jest prezent?

Doprecyzuj pytanie

Mężczyzna
Zainteresowanie
Jaka to okazja?
Kategoria produktowa
Osobowość
Rodzaj
Zakres cenowy
Nowe wyszukiwanie
Sortowanie:
Brak
Ilość prezentów:
20
Sortowanie:
Brak
Ilość prezentów:
20
Znajdź Prezenty według: Osobowości
Wyszukiwarka Prezentów

Prezentomat:

Co kupić na prezent » Mężczyzna, Mąż, Ojciec, Brat, Wujek, Przyjaciel

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Losowy prezent

Pomysł na prezent dla Niego

Wybierz się na połów idealnych prezentów! Nie musisz nigdzie iść. Zamiast wielu kroków do celu zaprowadzi Cię kilka kliknięć. W naszym serwisie znajdziesz prezenty dla mężczyzn na każdą okazję, m.in. Dzień Ojca, Boże Narodzenie, parapetówkę czy okazję biznesową. Określ zainteresowania, osobowość, rodzaj i cenę podarunku. Jego adresat jest gadżetomanem, fanem sportu, osobą modną i trendy? Pasjonuje się motoryzacją, majsterkowaniem, muzyką? Chcesz kupić prezent nowoczesny, elegancki, praktyczny? A może luksusowy? Więcej inspiracji znajdziesz na blogu oniprezenty.pl.

KOSZULKA Przedłużony rękaw, Męski, dowolny tekst khaki-beż 69,90 zł
KOSZULKA Przedłużony rękaw, Męski, dowolny tekst khaki-beż