Oryginalny prezent na ślub

Szukaj wśród najlepszych pomysłów na prezenty w sklepach internetowych.

Jaki prezent na ślub i wesele. Zobacz najlepsze pomysły na prezent dla Młodej Pary. Wybierz jaki rodzaj prezentu ucieszy nowożeńców: elegancki i praktyczny, oryginalny czy może śmieszny?


Eleganckie prezenty na ślub

Nadchodzi wreszcie ten dzień, kiedy Książe poślubia Księżniczkę, a Ty masz rzadką okazję by mieć wkład w to, co znajdzie się w ich nowym małżeńskim gniazdku. Z pewnością znasz chociaż jednego z małżonków i wiesz jakie prezenty na ślub trafią w ich oczekiwania. Nowoczesne designerskie wyposażenie wnętrz, a może luksusowa pościel, ręczniki lub obraz ? Nowoczesne prezenty ślubnepraktyczne, trwałe i bardzo eleganckie. Nie trudź się tylko zobacz jakie bestsellery na prezent z okazji ślubu oferują sklepy internetowe. To dobre i sprawdzone produkty, które na pewno przez lata posłużą nowożeńcom.


Oryginalne prezenty ślubne

Jeśli Młoda Para to osoby żywiołowe i ciekawe świata wybierz prezent ślubny, który będzie dla nich niespodzianką . Możesz je wybierać w szerokiej gamie przeżyć dla dwojga, które są świetnymi i chętnie wybieranymi pomysłami na oryginalne prezenty ślubne. Dla relaksu i romantycznych przeżyć możesz podarować weekend w SPA lub kolację w jakimś słynnym miejscu lub niecodzienną degustację czy stylizowaną sesję fotograficzną. Te ostatnie idealnie nadają się na prezenty ślubne dla rodziców. Niezapomniane przygody, jak skydiving, lot motolotnią, czy skok na bungee to właśnie oryginalne prezenty na ślub, które nauczą małżonków jak w momentach trudnych przełamywać skrajne emocje i budować małżeńską jedność . Możesz także zainspirować nowożeńców do wspólnego uprawiania sportu obdarowując ich voucherem na sportowe emocje jak np. nauka jazdy konnej czy tenisa.


Prezenty zamiast kwiatów

Często Państwo Młodzi nie chcą gromadzić kwiatów, tylko proszą o prezent zamiast kwiatów. Na tym polu także jest wiele ciekawych pomysłów. Bywa, że takiej idei towarzyszy jakiś cel charytatywny jak np. szkolne przybory dla dzieci, zabawki, którymi para potem obdarowuje potrzebujące dzieci. Czasem upominki zamiast kwiatów to pierwsze eksponaty do małżeńskich kolekcji, które mogą być przeróżne – wino (także świetne wino bezalkoholowe), czekoladki, książki z dedykacją, porcelana. Wszystko to cieszy zdecydowanie dłużej niż bukiet najpiękniejszych kwiatów.


Śmieszne prezenty na ślub

Także śmieszne ślubne upominki doskonale sprawdzą się zamiast kwiatów. Karykatura, łamigłówka, piłka, fotoksiążka ze starych zdjęć Państwa Młodych, śmieszny gadżet jak np. gadający pilot mogą już na samym początku pomóc rozkręcić ślubne przyjęcie. Świetnym pomysłem na śmieszny ślubny prezent jest nagranie zabawnej audycji radiowej, która dotyczyć będzie Młodej Pary lub kurs egzotycznego tańca dla dwojga.

Kolekcja Przeżyć "Niezapomniana przygoda" 30 przeżyć do wyboru
Kolekcja Przeżyć "Niezapomniana przygoda" 30 przeżyć do wyboru


Oslo-OB-wino czerwone 260ml
Oslo-OB-wino czerwone 260ml


Pozytywka Elf z Sercem zdobiona Kryształami Swarovski wraz z Grawerem
Pozytywka Elf z Sercem zdobiona Kryształami Swarovski wraz z Grawerem


Foto Puzzle 1000 elementów- super prezent
Foto Puzzle 1000 elementów- super prezent


Prezenty Ślubne - znajdź inspiracje na blogach

Sieć blogów dostarcza najnowszych informacji o rynku prezentów ślubnych

Wyjątkowe „dziękuję” dla wyjątkowych osób

Rodzice to bez wątpienia najbardziej wyjątkowe osoby w życiu każdego człowieka. To Oni nas wychowywali, trwali przy nas w każdej sytuacji życiowej, kochali nas bezwarunkowo. Im zawdzięczamy to, kim teraz jesteśmy i co udało nam się osiągnąć. Czując Ich wsparcie i miłość, realizowaliśmy nasze plany...
Czytaj dalej »

Wyjątkowe „dziękuję” dla wyjątkowych osób

Najpiękniejsze suknie ślubne

Każda kobieta marzy o pięknym ślubie, niezapomnianym przyjęciu oraz cudownej sukni. Każda kobieta chce tego wyjątkowego dnia poczuć się jak księżniczka z bajki. Każda kobieta chce, aby ślub był perfekcyjny. Istnieją dwie najważniejsze rzeczy związane z ceremonią ślubną: wybór odpowiedniego...
Czytaj dalej »

Najpiękniejsze suknie ślubne

Roboty sprzątające – nowoczesne odkurzanie

Roboty sprzątające to odkurzacze, które nie mają sobie równych. Wykonują całą pracę za nas, są funkcjonalne i bardzo inteligentne.
Czytaj dalej »

Roboty sprzątające – nowoczesne odkurzanie

Pomysły na ciekawe prezenty ślubne

Co podarować młodej parze? To pytanie spędza sen z powiek wielu zaproszonym na ślub gościom. Tradycyjna koperta może zostać odebrana jako „pójście na łatwiznę”, a żelazko lub odkurzać niekoniecznie spotkają się z entuzjastycznym przyjęciem… Jak znaleźć odpowiedni podarunek? Drobny...
Czytaj dalej »

Pomysły na ciekawe prezenty ślubne

Prezent ślubny "z jajem". Personalizowana pościel na ślub

Personalizowany prezent na ślub Nie wiem jak Wy, ale ja wraz z nadejściem lata i sezonu ślubów borykam się często z dylematem, co podarować na ślub dla znajomych czy rodziny. Listy prezentów, to rozwiązanie , które nie za każdym razem ratuje mi głowę. Mają wadę – często są na nich rzeczy, których...
Czytaj dalej »

Prezent ślubny "z jajem". Personalizowana pościel na ślub

Metamorfoza Panny Młodej - typ urody jesień

Jak wydobyć piękno rudowłosej Panny Młodej o cechach urody Pani Jesieni? Podkreślając wszystkie kolory natury, które ma w sobie ten typ urody - podpowiada specjalistka portalu ABCslubu.pl. Oto jak krok po kroku wykonać ślubną stylizację Panny Młodej o jesiennym typie urody.
Czytaj dalej »

Metamorfoza Panny Młodej - typ urody jesień